Cabinet stomatologic in Limassol (dentist roman)

Informatii despre documentele necesare pentru asistenta sanitara, recomandari medici romani si nu numai.

Cabinet stomatologic in Limassol (dentist roman)

Postby realwahl » Wed Jul 05, 2006 2:36 pm

Incepand cu data de 10.07.2006 se va deschide Cabinetul Stomatologic al Dr. Cristian Onisim, absolvent al Facultatii de Medicina Dentara, Cluj-Napoca, Romania.

Adresa cabinetului este : Zona Linopetra , Str. Kolonakiou 28 C, Ap. 1 (drumul spre Carrefour Germasogeia, vizavi de Pizza Mia )

Pentru programari puteti suna la tel. : 25-324432

Informatie oferita de Petru Popa

Daca il incercati, dati si un mesaj pe forum. Eu nu l-am incercat, deci nu stiu cat este de bun!

LE: Pagina web: http://www.facebook.com/Dr.ChristianOnisim
Last edited by realwahl on Sat Jan 14, 2012 10:48 am, edited 1 time in total.
Reason: Am actualizat adresa si adaugat pagina web.

realwahl
Site Admin

Postby florin22 » Thu Jan 11, 2007 4:33 pm

Dr Christian Onisim este unul ditre cei mai buni doctori dentisti pe care l-am cunoscut.Nu ezitati sa-l contactati.Eu personal nu am simtit nici o durere,atunci cand mi-a lucrat.Este foarte bun

florin22
Active

Postby cosmina32 » Tue Feb 27, 2007 10:46 pm

Chiar ma intereseaza un stomatolog, dar spuneti-mi si cat este de scump! Sotul meu si-a rupt un dinte astazi si e disperat. A fost la un stomatolog si i-a spus ca il costa 200 CYP dintele. E enorm de mult! Spuneti-mi va rog si medicul asta lucreaza la fel de scump?

cosmina32

Postby realwahl » Fri Mar 02, 2007 11:20 am

Sincer, dentistii sunt scumpi, in general. Nu numai in Cipru, si in Romania sunt scumpi. Cel mai bine ar fi sa-i dai un telefon sau chiar sa-i faca o vizita - informatia e gratuita :) Insa, nu cred ca vei gasi un pret mult sub 200 CYP, decat poate cu materiale foarte proaste.
Apropos, sotul este angajat, are asigurare medicala? Poate-i acopera asigurarea.
Be the change you wish to see in the world. (Mahatma Ghandi)

realwahl
Site Admin

Postby petrinela33 » Fri Apr 27, 2007 9:58 am

Cosmina,a mai ajuns sotul tau la dentist? Si cum nu am asigurare medicala as vrea ceva si bun si nu prea scump... Am incercat un dentist cipriot(ce dezamagire!!!!!!!!!!!!!!) si ultima data am apelat la servicile unei,,dentiste" din Rusia(cred ca am luat numarul ei tot de forumul asta..)Tot aman de pe o zi pe alta sa telefonez...si sigur ma voi trezi mult prea tarziu(cand o sa inceapa sa ma doara...) :oops:

petrinela33
Active

Postby funk » Fri Dec 14, 2007 11:21 am

Am ajuns eu saptamana asta la Dr. Cristian Onisim.
M-am bucurat foarte mult de profesionalismul cu care a lucrat si devotamentul lui fata de pacienti.

Adresa si numarul de telefon au ramas aceleasi:

Adresa cabinetului este : Zona Linopetra , Str. Kolonakiou 28 C, Ap. 1 (drumul spre Carrefour, vis-a-vis de Pizza Mia )

Pentru programari puteti suna la tel. : 25-324432

*two thumbs up*
I plan to live forever, so far so good.

funk
Active

Postby dragobad » Wed Oct 01, 2008 8:54 am

Si eu am ajuns de cateva ori la domnul Cristian.
Si am aceleasi pareri de profesionalism!

dragobad
Active

Re: Nou cabinet stomatologic

Postby Lorena » Wed Nov 17, 2010 8:12 pm

Buna seara tuturor,

Avand in vedere ca poate multa lume cauta un stomatolog bun caruia ii pasa intr-adevar de pacient mi-am rupt cateva minute din timpul meu sa scriu si eu cateva cuvinte.

Din pacate sau din fericire inca nu stiu inca...:PPPP am ajuns sa vizitez deja de 2 ori cabinetul domnului doctor Onisim in decurs de 2 ani de sedere in Cipru. Tin sa mentionez ca de fiecare data a fost o de-a dreptul placut si chiar nu simti ca stai pe scaunul unui dentist.
Domnul doctor este un adevarat profesionist si in afara de tehnologia de exceptie pe care o foloseste are rabdarea necesara de a explica ce implica fiecare procedura si evident care vor fi costurile.

In consecinta recomand oricui sa apeleze cu incredere la serviciile domnului doctor.

O seara frumoasa tuturor

Lorena

Re: Nou cabinet stomatologic

Postby Alexa » Wed Nov 24, 2010 7:39 pm

Buna tuturor!!
As dori sa stiu si cateva preturi pe care le are D-l Doctor.
Cei care au trecut pe la cabinetul lui ar trebui sa stie!
M-ar interesa,pentru ca chiar as dori sa merg pntru un detartraj,si un implant.
Multumiri anticipate.
Nu conteaza anii din viata ta ,conteaza viata din anii tai!!

Alexa
Active

Dental Implant Care va ureaza La Multi Ani !!!

Postby CristianO » Sat Jan 01, 2011 11:20 am

Cabinetul Stomatologic al Medicului roman Dr. Cristian Onisim, ureaza clientilor Un An Nou cat mai bun si La Multi Ani 2011 !!!

Adresa Cabinetului este aceeasi : Zona Linopetra, Strada Kolonakiou, Nr. 20 , LIMASSOL
Drumul Principal spre CARREFOUR Columbia ( GERMASOGEIA)
Langa SWEET NEST si PIZZA MIA
TEL: 25- 324432
Dr. Cristian Onisim
Dentist Roman in Limassol ,
Programari la Tel : 25-324432

http://www.facebook.com/Dr.ChristianOnisim

CristianO
Interested

Next

Return to Sanatate, medici si sistemul sanitar din Cipru