Eded continua cu jignirile. Cont inchis.

Va e dor de rautate gratuita, replici de dragul de a fi bagat in seama si rea credinta? Mitocanii si alte deviatii de la un comportament civilizat, pe un forum public.

Postby realwahl » Wed Sep 16, 2009 10:27 am

Am mutat replica lui Dragonla rublrica Romanisme deoarece contine jigniri grauite la adresa altui participant.
Be the change you wish to see in the world. (Mahatma Ghandi)

realwahl
Site Admin

Mai dragoane

Postby decada » Wed Sep 16, 2009 9:14 pm

Pana acum toata lumea (de pe acest forum) a cam avut rabdare cu tine si cu andy(Eded-alt complexat).Asa ,ca sa stiti si voi ,acest forum nu s-a nascut in ideea etalarii cunostintelor lingvistice ale unor X(Dragon),Y(Eded),Z(sunteti cam singurii) ci pt a ajuta comunitatea romaneasca,asa cum este ea,cu niste sfaturi,idei,solutii la diferite probleme cu care (asa cum si este normal)se confrunta in greul proces al integrarii in alta societate.Deci intr-un cuvant,ceea ce faceti voi 2 este cu adevarat MIZERABIL!Nu va obositi cu replicile pt ca nu am sa raspund! PS1 Dragoane stiu si unde lucrezi, functie ,atributii iar de "neiertatorul"Eded vom afla in curand mai multe!!!Despre acesti 2 "GRAMATICI" va urma un mic serial.PS2 Nu inteleg de ce admin nu le blocheaza pur si simplu accesul la forum,ci doar le muta la ROMANISME postarile.Eu,si cred ca sunt si alti membri ai forumului de acord cu mine,ma gadesc ca ar fii super sa nu mai auzim de acestia 2 cel putin cateva luni

decada
Active

Re: Mai dragoane

Postby realwahl » Wed Sep 16, 2009 10:29 pm

decada wrote:Nu inteleg de ce admin nu le blocheaza pur si simplu accesul la forum,ci doar le muta la ROMANISME postarile.Eu,si cred ca sunt si alti membri ai forumului de acord cu mine,ma gadesc ca ar fii super sa nu mai auzim de acestia 2 cel putin cateva luni

Nu am inchis aceste 2 conturi (de fapt nu am inchis nici un cont pana acum) din mai multe motive:
1. Daca inchid un cont, persoana respectiva poate deschide un alt cont in secunda doi si sa arunce cu jigniri mai ceva ca inainte. Scopul meu in viata nu este sa vanez astfel de conturi...
2. Mutarea la rubrica "Romanisme" se vrea un avertisment. Cine are cap, o intelege ca atare si ar trebui sa isi revizuiasca atitudinea. Sau, sa se abtina sa mai posteze, daca nu are nimic bun de spus.
3. In cazul in care cineva persista, nu voi ezita sa ii blochez contul.

realwahl
Site Admin

Postby Hallow » Thu Sep 17, 2009 11:55 am

2. Mutarea la rubrica "Romanisme" se vrea un avertisment. Cine are cap, o intelege ca atare si ar trebui sa isi revizuiasca atitudinea. Sau, sa se abtina sa mai posteze, daca nu are nimic bun de spus.

Eu nu sunt deacord. Consider ca numele secttiunii ar trebui schimbat, refuz sa cred ca astfel de jigniri, injurii, si o astfel de atitudine trebuie, sau pot fi catalogate drept "Romanisme". Poate se potriveste mai bine "Tiganisme" dar cine stie, ofensam minoritatile.

Hallow
Active

Postby realwahl » Thu Sep 17, 2009 1:13 pm

Hallow wrote:Eu nu sunt deacord. Consider ca numele sectiunii ar trebui schimbat, refuz sa cred ca astfel de jigniri, injurii, si o astfel de atitudine trebuie, sau pot fi catalogate drept "Romanisme".

Sincer, si eu m-am gandit ieri ca ar trebui sa ii schimb numele... insa nu am gasit un nume potrivit. Sugestii???

realwahl
Site Admin

Postby Hallow » Thu Sep 17, 2009 2:37 pm

"Mitocanii" suna bine? :D

Hallow
Active

Postby eded » Sat Sep 19, 2009 7:27 am

decada wrote:Pana acum toata lumea (de pe acest forum) a cam avut rabdare cu tine si cu andy(Eded-alt complexat).Asa ,ca sa stiti si voi ,acest forum nu s-a nascut in ideea etalarii cunostintelor lingvistice ale unor X(Dragon),Y(Eded),Z(sunteti cam singurii) ci pt a ajuta comunitatea romaneasca,asa cum este ea,cu niste sfaturi,idei,solutii la diferite probleme cu care (asa cum si este normal)se confrunta in greul proces al integrarii in alta societate.Deci intr-un cuvant,ceea ce faceti voi 2 este cu adevarat MIZERABIL!Nu va obositi cu replicile pt ca nu am sa raspund! PS1 Dragoane stiu si unde lucrezi, functie ,atributii iar de "neiertatorul"Eded vom afla in curand mai multe!!!Despre acesti 2 "GRAMATICI" va urma un mic serial.PS2 Nu inteleg de ce admin nu le blocheaza pur si simplu accesul la forum,ci doar le muta la ROMANISME postarile.Eu,si cred ca sunt si alti membri ai forumului de acord cu mine,ma gadesc ca ar fii super sa nu mai auzim de acestia 2 cel putin cateva luni

Am citit aceasta fitzuica,ca de ce s-a nascut forumul (poate chiar tu esti tatal...)si crede-ma ca m-am simtit rushinat ,inlacrimat si nefericit,de cat de mizerabil pot fi...aproape ca-mi venea sa ma autoflagelez,m-am simtit atat de pacatos...

Poti incepe micul tau serial din PS1 cu "Eu sunt un biet flashnetar in intersectie...",te rog?
:lol: :lol: :lol:
Daca ai nevoie de CNP,starea civila,grupa sanguina sau mai stiu eu ce,anunta-ma,da?..Ca se pare ca ori esti obsedat de creierul unora ca X si Y,ori esti pe invers,de te interesezi tu unde , in ce departament si ce atributii avem la datul cu lopata.Sau poate pur si simplu,vrei un autograf... :lol: :lol: :lol:

Lucrez "Ca Curier",cum bine spunea un prieten al condeiului, forumist d'al VOSTRU..te-ai linistit acum? :lol:

PS : Nu ai si o imagine Google Earth cu locul de munca al Dragonului..?
Last edited by eded on Sat Sep 19, 2009 9:00 am, edited 11 times in total.
SUNT MANDRU CA NU SUNT MANDRU CA SUNT roman !!!

eded
Active

Postby eded » Sat Sep 19, 2009 7:33 am

realwahl wrote:
Hallow wrote:Eu nu sunt deacord. Consider ca numele sectiunii ar trebui schimbat, refuz sa cred ca astfel de jigniri, injurii, si o astfel de atitudine trebuie, sau pot fi catalogate drept "Romanisme".

Sincer, si eu m-am gandit ieri ca ar trebui sa ii schimb numele... insa nu am gasit un nume potrivit. Sugestii???

Vai,esti in pana de idei...ntz ntz !!!Cred ca ai facut frebra musculara gandind,ca fac pariu ca asta faci toata ziua :lol: :lol:
Intreaba spiritul Mahatmei Ghandi...poate te ajuta ea (sa gandesti), IQ sclipitor ! :lol:

Aah,amm uitat ca in weekend nu poti posta o excrescentza a gandirii tale...nasol sa ai net numai la munca,nu? Nu dispera,cand vei avea o slujba adevarata,iti vei permite.
Last edited by eded on Sat Sep 19, 2009 1:26 pm, edited 4 times in total.

eded
Active

Postby eded » Sat Sep 19, 2009 7:41 am

realwahl wrote:
decada wrote:Nu inteleg de ce admin nu le blocheaza pur si simplu accesul la forum,ci doar le muta la ROMANISME postarile.Eu,si cred ca sunt si alti membri ai forumului de acord cu mine,ma gadesc ca ar fii super sa nu mai auzim de acestia 2 cel putin cateva luni

Nu am inchis aceste 2 conturi (de fapt nu am inchis nici un cont pana acum) din mai multe motive:
1. Daca inchid un cont, persoana respectiva poate deschide un alt cont in secunda doi si sa arunce cu jigniri mai ceva ca inainte. Scopul meu in viata nu este sa vanez astfel de conturi...
3. In cazul in care cineva persista, nu voi ezita sa ii blochez contul.

Daca pui in aplicare cazul 3,te intorci la cazul 1...Si uite asa,dintr-un coltz mintzii tale,s-a inventat roata !!! :lol: :lol: :lol:

eded
Active

Postby eded » Sat Sep 19, 2009 8:32 am

Hallow wrote:"Mitocanii" suna bine? :D

Ce-ai zice de "Notiuni de gramatica pt. ignoranti"?
Sau "Jos prostia si indolentza"
Sau lasa "romanisme",eu sunt mandru ca ma muta "Real..brain" acolo.Si stii de ce?Ca in felul acesta arat ca nu sunt ca ceilalti 98%.

Apropos,nu tre sa fii trist ca nu ti-am dat in PM id-ul de yahoo sau skype,sa ne intalnim cand treci prin Limassol.
Nu am facut-o pt ca inca imi plac femeile.

eded
Active

Next

Return to Rautate gratuita