Firma Yucamar bussines din Constanta

Povestiti cum sunteti sau ati fost tratat de actualul sau un fost angajator. Explicati cat mai obiectiv, cu exemple, evitand generalizarile.

Firma Yucamar bussines din Constanta

Postby Cristina » Tue Nov 23, 2010 9:20 am

buna ziua...am si eu o intrebare!eu ar trebui s vin in cipru cam in 3 sapt si as vrea s stiu daca merg la sigur!contractul l-am obtinut prin Yucamar bussines din Cta!a mai plecat cv cu agentia lor?...mi sa spus k merg in Salonic ca barman ospatar, ceea ce fac si in tara, cu salar d 800 de euro si cazare si masa asigurata!

Cristina

Re: Ce ma sfatuiti sa fac? Sa vin sau nu..?

Postby oblio » Tue Nov 23, 2010 11:30 am

In primul rand, trebuia sa deschizi un topic nou cu intrebarea ta!
In al doilea rand, eu nu m-as increde intr-o firma cu datorii: http://www.firme.info/yucamar-business-srl-cui15187404/
Iar de incheiere, incearca sa renunti la limbajul de mirc/messenger si sa citesti o CARTE.Daca nimeresti si una de geografie, e mai bine, vei afla ca Salonic este un oras din GRECIA, nu din Cipru!!!O fi el infratit cu Constanţa (RO) si cu Limassolul(CY), dar tot in Grecia este...
Offf, cand vad atata ignoranta, ma apuca jalea! :cry: Vrei sa pleci, dar nici nu stii unde pleci... :cry:

oblio
Super Moderator

Postby schwarzkopf » Tue Nov 23, 2010 12:54 pm

Aceasta agentie din Constanta, pe langa ofertele de munca din Salonic din Cypru, mai au si oferte pentru Shanghai din Congo si Bruxelles din Venezuela . Locurile de munca din Bragadiru au fost completate insa datorita infiintarii rutei aeriene New York - Bragadiru City, americanii nerefuzandu-si sansa.
Mult succes Cristina !!!
Poti scoate romanul din romania, dar nu si romania din roman.

schwarzkopf
Active

Postby Cristina » Tue Nov 23, 2010 1:47 pm

In primul rand eu am postat exact ce mi-a zis persoana cu care am vorbit!Multumesc oricum pentru informatie!La cea cu datorii ma refer!

Cristina

Postby Cristina » Tue Nov 23, 2010 2:00 pm

Eu as fi vrut doar s aflu daca a mai plecat cineva cu aceasta firma...atat!Parerea voastra despre mine ma lasa rece pentru ca pana la urma chiar nu ma cunoasteti!

Cristina

Re: Firma Yucamar bussines din Constanta

Postby florina » Fri May 27, 2011 9:56 am

Te-am cunoscut cu toti chiar daca te lasa rece, daca nu stii unde e Salonic deja cu toti ne-am format o parere...inainte sa te cunoastem...bafta si coboara cu picioarele pe pamint macar cind faci acest pas intereseaza-te daca nu ai idee de geografie, macar cauta firma singura ai atitea posibilitati, nu trebuie sa fii asa aeriana aici nu vei face fata sigur...i-ti garantez...in 2-3 saptamini vei face cale intoarsa in Romania...

florina
Active

Re: Firma Yucamar bussines din Constanta

Postby IOANAALECSA » Fri Jul 08, 2011 2:12 am

parerea mea este ca YUCAMAR nu este deloc o firma serioasa.am plecat si eu prin ei si au dat dovada de lipsa de profesionlism.singura lor grija a fost sa isi incaseze comisionul.nu recomand nimanui sa plece prin aceasta firma.cautati bine si mult pana gasiti o agentie serioasa daca vreti sa plecati sa munciti in alta parte

IOANAALECSA

Return to Angajatori si experiente de munca