Job in Protaras, hotel Maistrali via INFOMUNCA SRL din Turda

Povestiti cum sunteti sau ati fost tratat de actualul sau un fost angajator. Explicati cat mai obiectiv, cu exemple, evitand generalizarile.

Re: protaras

Postby nouara » Sun Oct 02, 2011 11:17 am

crysxyz wrote:sti ce !? TI A FOST FRICA ! e normal ca omu sa aiba o masura de siguranta , poate ii aduce agentia o proasta , te ai cramponat in nimicuri ! nu faceai ore suplimentare fara numar sa lesini pe acolo ,se lucreaza in ture si cine stie cum sa faci ore suplimentare asa multe ; drumul de la aeroport puteai si cu autobuzul sa il faci ! dar ti am zis ca ,,daca ai nevoie de un ajutor ,sfat ,etc nu ezita ! nu te costa nimic " te auceam eu gratis pana la hotel ; asta e , bafta multa in viitor

@ l.edit . nu te gandi ca te ajutam cu un scop anume sau favoruri ci pentru ca puteam sa te ajut usor si gratis [ o lume in care azi greu mai gasesti ajutor ] si un alt motiv ar fi ca trec mereu pe la acel hotel si an de an cunosc personalul de acolo ,mai vorbeam cu un roman !

crysxyz,daca tot stii atat de multe despre Maistrali si cunosti staff-ul de acolo ,asta inseamna ca ne cunoastem ptr ca eu lucrez la ei de 3 ani(la receptie).Da-mi un indiciu despre tine

nouara

Previous

Return to Angajatori si experiente de munca