Restaurantul The Lodge Brai Boma, Paphos

Povestiti cum sunteti sau ati fost tratat de actualul sau un fost angajator. Explicati cat mai obiectiv, cu exemple, evitand generalizarile.

Re: ofer loc de munca

Postby ovyy » Thu Sep 08, 2011 6:04 pm

eu nu sunt ca tine sa torn tot,poate daca eram asa si eu eram apreciata,si stii si tu ca eu stiu mult mai multe fata de tine si deacea am pretentia la conditi mai bune....eu nu am plecat ca mam suparat ci tu miai zis ca nu mai au nevoie de mine, tu ai fost translator sau ai uitat?

ovyy
Active

Postby Hector » Thu Sep 08, 2011 6:13 pm

Cum se numeste restaurantul?
Last edited by realwahl on Fri Sep 09, 2011 1:17 am, edited 1 time in total.
Reason: A eliminat citatul inutil

Hector
Active

Postby mari2002 » Thu Sep 08, 2011 6:15 pm

nu ti sa spus pleaca ei te-au lasat sa alegi "daca nu iti convine pleaca " si a fost alegerea ta dar acum postezi niste minciuni si mie asta nu imi place cei care lucreaza de ceva timp aici stiu prea bine ce inseamna sa lucrezi la strain dar tu ai trei luni de cipru si vrei cam mult avand in vedere ca nu stii limba greaca sau engleza deloc ce ai mai invatat aici cateva cuvinte.Eu iti doresc sa iti gasesti un loc de munca asa cum vrei tu dar te asigur ca nu te plateste nimeni doar ptr o singura munca asa e peste tot faci ce ai de facut iar cand nu ai iti faci de treaba nu stai sa te uiti la ceilalti

mari2002
Active

Postby Hector » Thu Sep 08, 2011 6:16 pm

Si in post e numarul tau?sau al angajatorului?

Hector
Active

Postby mari2002 » Thu Sep 08, 2011 6:24 pm

"ovyy" draga aici e ptr cei ce cauta de munca nu sa ne certam noi dar asta arata ce iti poate capu bravo ca stii multe si iti doresc succes.Asta e ultimul raspuns ptr tine caci nu ma pot cobora la nivelul tau de cunostinte.

mari2002
Active

Postby ovyy » Thu Sep 08, 2011 6:30 pm

te a lasat cumva memoria?a venit cineva sa vorbeasca cu mine,tu erai cea care traduceai ,sau ai tradus doar ce ti a convenit?nu cred ca munceai mai mult decit mine?nu ma face mincinoasa .ai uitat cind a spus ca daca vrem sa bem suc ne opreste din salariu bani.nu mai minti poporul cu televizorul.ti au dat actiuni cumva la restaurantul the lodge brai boma?

ovyy
Active

Postby ovyy » Thu Sep 08, 2011 6:35 pm

Nu ai cum sa te cobori pt ca nu te poti ridica,u insati ai recunoscut ca nai lucrat decat la spalat de vase:))

ovyy
Active

Re: Ofer loc de munca in restaurantul The Lodge Brai Boma,Pa

Postby irina maria » Tue Sep 13, 2011 7:53 pm

no comment ..... jenant

irina maria
Active

buna ziua

Postby ionelut » Sun May 13, 2012 9:53 am

as dori si eu niste informatii.lucrez de un an de zile ca pizzer in paphos in decursul acestui an nu am avut nici o zi libera,seful imi spunea ca mi le va plati,cind i-am cerut banii pe zilele lucrate din timpul liber mi-a adus o cerere sa o senmnez era demisia mea scrisa in greaca bn inteles ca nu am semnato dar mi-a dat termen 15 zile sa imi caut un alt loc de munca.

ionelut

Re: Restaurantul The Lodge Brai Boma, Paphos

Postby ionelut » Sun May 13, 2012 9:59 am

ma ajuta cineva cum as putea sa imi recuperez bani de la el?

ionelut

Previous

Return to Angajatori si experiente de munca