firma..RENTACRED ALI S.R.L.

Povestiti cum sunteti sau ati fost tratat de actualul sau un fost angajator. Explicati cat mai obiectiv, cu exemple, evitand generalizarile.

firma..RENTACRED ALI S.R.L.

Postby misu72 » Mon Oct 31, 2011 7:49 pm

Buna seara.V arog daca stie cineva despre firma,,rentacred ali.srl ,a venit cineva in cipru prin ei sau daca ati auzit ceva de bn.am cautat si sint opinii pro si contra si nu stiu ce sa cred.va multumesc

misu72
Active

Re: firma..RENTACRED ALI S.R.L.

Postby misu72 » Tue Nov 01, 2011 8:47 am

revin cu precizari:mi sa oferit un loc de munca ca faiantar la un hotel din AIA-NAPA,cazarea si masa gratuita si 750e pe luna .va rog daca stie cineva ceva sa-mi spuna si mie.eu deocamdata locuiesc in Larnaca ,dar din 15oct ne-au disponibilizat(10)deocamdata,dar mai urmeaza.credeti ca mai gasesc ceva in constructii?multumesc

misu72
Active

Postby bogdanbf » Tue Nov 01, 2011 11:03 am

nu poate fi mai rau decat statul acasa. Ia legatura cu ei si vezi despre ce hotel e vorba. Deasemenea vezi ce contract ai (ore/zi) si cate mese!
Blog de emigrant in Cipru

Ubi bene, ibi patria!

bogdanbf
Active

Postby misu72 » Tue Nov 01, 2011 12:41 pm

ms de raspuns.da intradevar da cer si comision...ar trebui sa trimit in tara la firma respectiva 200ron si aici la o firma de plasare,, banuiesc" iar 100e cea ce nu mi se pare corect..........pt stiu cat de valabile sunt contractele in Cipru.

misu72
Active

Return to Angajatori si experiente de munca