EUROJOB RECRUITMENT din Constanta

Povestiti cum sunteti sau ati fost tratat de actualul sau un fost angajator. Explicati cat mai obiectiv, cu exemple, evitand generalizarile.

EUROJOB RECRUITMENT din Constanta

Postby lukyeug » Sat Mar 17, 2012 4:51 pm

Aveti grija daca apelati la aceasta firma EUROJOB RECRUITMENT din Constanta unde este administrator Dl. NURCIU GEORGE. Eu si inca 6 persoane cunoscute am apelat la serviciile acestei firme inca din septembrie 2011 si am rams cu banii dati si fara loc de munca. Cine stie cati mai sunt la fel de naivi ca si noi. Aveti MARE GRIJA!

lukyeug

Re: EUROJOB RECRUITMENT din Constanta

Postby bogdanbf » Mon Mar 19, 2012 11:12 am

poti detalia te rog de unde ati luat anunturile de locuri de munca, ce vi s-a promis si cat ati platit? Nu de alta, dar trebuie sa stie si altii de ce sa se fereasca!
Blog de emigrant in Cipru

Ubi bene, ibi patria!

bogdanbf
Active

Postby lukyeug » Thu Apr 05, 2012 11:02 pm

Am luat anunturile de pe site-ul lor http://eurojobrecruitment.com/ unde nici macar o adresa nu are si nici un numar de telefon, doar adrese de e-mail. Suntem 7 pagubiti deocamdata care incercam sa ne recuperam banii pe cale legala. Cine a mai apelat la ei va recomand calea legala. Doar asa ne putem recupera banii. Pentru detalii vorbim pe privat si va pot pune in contact cu toti ceilali pagubiti pentru a va confirma ce face domnul NURCIU GEORGE din Constanta, administrator al firmei EUROJOB RECRUITMENT. (http://eurojobrecruitment.com/)

lukyeug

Postby oleg » Wed Nov 28, 2012 5:11 pm

Buna , si eu am fost ''tepuit'' de catre firma respectiva in frunte cu George,in valoare de 300 euro.In fine voi o sa mergeti pe cale legala iar eu pe alta...Iar sper atentia lui George: ai grija pe unde mergi... ca s ar putea te impiedici de vreun rus... moldovean pe drum..

oleg

Return to Angajatori si experiente de munca