Intrebare despre firma international.it.cy

Povestiti cum sunteti sau ati fost tratat de actualul sau un fost angajator. Explicati cat mai obiectiv, cu exemple, evitand generalizarile.

Re: Ce facem, fratilor, ramanem sau plecam?

Postby daraca » Fri Dec 21, 2012 3:37 pm

salut!am si eu o dilema..am o oferta de job ce suna cam bine:1200 salariu net,in domeniul it, mai precis la o firma ce instaleaza programe la agentii de pariuri printre altele,si nu stiu daca sa accept sau nu.sunt cam dezamagit de ce am citit de la voi despre traiul acolo.astept niste pareri din partea voastra.merci

daraca

Intrebare despre firma international.it.cy

Postby daraca » Fri Dec 21, 2012 4:04 pm

salut.stie cineva ceva despre firma international.it.cy? am o oferta de la ei si nu stiu ce sa fac.

daraca

Postby ingineru68slatina » Fri Dec 21, 2012 4:14 pm

daraca wrote:salut!am si eu o dilema..am o oferta de job ce suna cam bine:1200 salariu net,in domeniul it, mai precis la o firma ce instaleaza programe la agentii de pariuri printre altele,si nu stiu daca sa accept sau nu.sunt cam dezamagit de ce am citit de la voi despre traiul acolo.astept niste pareri din partea voastra.merci

salut
salariul de 1200 de euro este unul mediu spre mare in cipru. daca crezi ca oferta este una serioasa accept-o fara sa stai pe ganduri.
totusi am ceva dubii ca vei obtine acesti bani de la inceput. lucrez tot in domeniul it si pot spune ca initial trebuie sa demonstrezi, abia apoi poti cere banii respectivi.
oricum succes

ingineru68slatina
Active

Postby daraca » Fri Dec 21, 2012 4:40 pm

ma gandeam ca suna prea frumos.totusi stii ceva de firma international.it.cy? ei ar vrea sa ma "racoleze"

daraca

Postby ingineru68slatina » Fri Dec 21, 2012 7:31 pm

daraca wrote:ma gandeam ca suna prea frumos.totusi stii ceva de firma international.it.cy? ei ar vrea sa ma "racoleze"

incerc sa aflu si iti dau de veste daca gasesc ceva

in ce oras au sediul?

ingineru68slatina
Active

Postby daraca » Fri Dec 21, 2012 7:51 pm

in limassol,am cautat pe net despre ei dar nu sunt prea multe informatii.iti raman dator cu o bere:)) cand ajung acolo daca poti sa aflii ceva despre ei,ca sincer nu vreau sa bat drumuri aiurea ,si acum sunt in franta...tot pe drumuri....

daraca

Postby bogdanbf » Fri Dec 21, 2012 9:54 pm

ingineru68slatina wrote:
salut
salariul de 1200 de euro este unul mediu spre mare in cipru pentru un roman proaspat venit. daca crezi ca oferta este una serioasa accept-o fara sa stai pe ganduri.
totusi am ceva dubii ca vei obtine acesti bani de la inceput. lucrez tot in domeniul it si pot spune ca initial trebuie sa demonstrezi, abia apoi poti cere banii respectivi.
oricum succes

FIXED! :twisted:
Blog de emigrant in Cipru

Ubi bene, ibi patria!

bogdanbf
Active

Re: Intrebare despre firma international.it.cy

Postby andrew » Wed Feb 20, 2013 1:44 pm

Cu cat citesc mai mult pe forumul asta , cu atat imi vine sa-mi dau palme singur...
Acum vad ce inseamna vorba aia "greseala vietii tale"...
:shock:

andrew
Interested

Postby florin.bulzan » Tue Mar 05, 2013 3:05 pm

Buna,

Am si eu o rugaminte. Am o oferta de la firma international.it.cy sau Demstra Gold Champion, nu stiu sigur care din ele, dar apar 2 nume in mail. Am cautat pe internet dar nu am gasit mare lucru despre ele. Oferta e de tehnician IT cu 1200 euro/luna dar in mail mi-au spus ca voi avea contract abia dupa cateva luni, cand demonstrez ca sunt potrivit pentru acest post. Ceea ce vreau sa stiu e daca lucreaza cineva la ei, sau daca a auzit cineva de ei si cum vi se pare aceasta oferta?
Mltumesc,
Florin

florin.bulzan

Postby hitao » Fri Mar 15, 2013 1:23 pm

Salut,

Si eu am primit oferta de la Demstra Gold Champion pentru postul de tehnician IT. Baietii care au primit si ei, ce ati facut??

hitao

Next

Return to Angajatori si experiente de munca