Service Auto Romanesc in Paphos

Anunturi vanzare/cumparare masini, motoare, scutere, barci sau aceesorii.

Service Auto Romanesc in Paphos

Postby Dominic13 » Thu Sep 06, 2012 2:48 am

Va oferim servici bune la preturi avantajoase,printre care,polish,intretinere,diferite reparatii,mecanica,tinichigerie,vopsitorie,probleme legate de instalatia electrica si nu numai,pentru mai multe detalii ne auzim pe forum!!!!!Drumuri bune!!

Dominic13

Re: Service Auto Romanesc in Paphos

Postby iustina29 » Sun Apr 27, 2014 11:31 am

Unde se afla service-ul asta mai exact? Un nr de telefon poti da?

iustina29
Active

Postby Obik » Fri Jul 11, 2014 10:57 am

Buna , vreau si eu sa imi reincarc freounul la masina face-ti asa ceva? Un numar de tel sau mesaj pe privat daca imi dati sa fac o programare ar fi perfect.

Multumesc anticipat.

Obik
Active

Postby iustina29 » Tue Jul 22, 2014 11:18 am

Salut Obik,

Si eu asteptam un nr de contact de la service-ul ce a deschis acest topic...dar se pare ca nu a mai dat pe aici sa ne dea detalii unde este exact sau cum putem sa ii contactam...

Eu ieri am schimbat bateria la masina si casetofonul si acolo poti baga si freon daca vrei... am intrebat eu pt mine si mi-a zis ca e 40 de euro treaba asta, insa nu am bagat inca...Data viitoare ...ca acum am dat 100 pt astea doua servicii... De la carrefour un pic mai in jos langa vulcanizarea Costas, pe aceesi parte cu Carrefour este Fitos Constantinou ( electrician pt masini) si mai scrie pe cartea lui de vizita si car accessories si car air-condition. Tel: 99655933. Succes!

iustina29
Active

Postby Obik » Mon Oct 20, 2014 5:05 pm

iustina29 wrote:Salut Obik,

Si eu asteptam un nr de contact de la service-ul ce a deschis acest topic...dar se pare ca nu a mai dat pe aici sa ne dea detalii unde este exact sau cum putem sa ii contactam...

Am reusit sa imi schimb freonu cu doar 20 de euro la o vulcanizare de langa sensu giratoriu Agios Nicholas. Am ramas chiar uimit o durat vreo 20 de minute, au golit tot, curatat si uns systemul dupa care au folosit ceva masinarie super mega fancy si gata. Deci cu banii aia nu iti permiti un pranz cumsecade.

Obik
Active

Return to Auto, moto, velo :)